Zdrowie

Zdrowie

Obecnie na świecie obserwuje się rewolucyjną przemianę świadomości dotyczącą naszego zdrowia i stylu życia. Coraz większą uwagę przywiązujemy do naszej diety, sposobu spędzania wolnego czasu, wyglądu oraz tego jak i kiedy się starzejemy. Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na wszystkie produkty i usługi związane ze zdrowym stylem życia. Branża zdrowia i urody – określana również jako branża Wellness – oraz rynek produktów i usług, które są jej częścią, rozwija się obecnie w niezwykle szybkim tempie.

Według badań w Polsce ponad 11,5 mln osób stosuje codziennie suplementy diety. Świadomość zdrowego stylu życia rośnie w nas z roku na roku. Interesuje nas już nie tylko sama suplementacja, ale ogólne dbanie o jakość naszego zdrowia, co przekłada się na kompleksowe podejście do dbania o nasz organizm.

Rozwiązania dla Ciebie

Na rynku jest wiele firm oferujących rozmaite produkty zdrowotne. Są wśród nich zarówno te godne polecenia jak i wręcz przeciwnie. Z telewizji, radia i prasy jesteśmy zasypywani reklamą kolejnych nowych i rzekomo wspaniałych produktów. Nie każdy posiada jednak wiedzę, która pozwala mu wybrać właściwe suplementy. Dlatego często najlepszą i najbardziej wiarygodną „reklamą” są rekomendacje naszych znajomych. Dzięki temu mamy pewność, że preparaty, po które sięgamy, są naprawdę skuteczne.

Z produktów niżej wymienionych firm korzystam sama, jak również moja rodzina i znajomi. Suplementy i BIO kosmetyki firmy Akuna są obecne w mojej rodzinie już od wielu lat. Natomiast produkty firmy NaturDay, choć to nowość i korzystam z nich od niedawna, dzięki wysokiej zawartości substancji aktywnych bardzo szybko dają pożądane efekty.

NaturDay

NaturDay to polska firma posiadająca w swojej ofercie wysokiej jakości, wytwarzane w standardach farmaceutycznych suplementy bazujące w 100% na ekstraktach roślinnych bez żadnych dodatkowych składników. Zakupy w firmowym sklepie internetowym umożliwiają korzystanie z niższych cen już od pierwszego zamówienia.

Akuna - Suplementy i BIO kosmetyki

Akuna

Akuna to kanadyjska firma oferująca naturalne suplementy diety oraz BIO kosmetyki. Większość oferowanych produktów ma łatwo przyswajalną płynną postać, a najbardziej znanym z nich jest tonik ziołowy ALVEO. Składając zamówienia w firmowym sklepie internetowym otrzymujesz 5% Cash Back do wykorzystania na kolejne zakupy.