Ubezpieczenia wypadkowo-zdrowotne

Ubezpieczenia wypadkowo-zdrowotne

Ubezpieczenie wypadkowo-zdrowotne to rodzaj zabezpieczenia, którego celem jest zapewnienie Tobie lub Twoim bliskim środków finansowych w przypadku wypadku, choroby, a nawet śmierci. Jeden wypadek albo choroba potrafi zmienić życie całej rodziny. Dlatego warto zminimalizować ich skutki, jeszcze zanim nadejdą i zapewnić sobie odpowiednią ochronę.
Dokument

Wypłata świadczenia, którego dotyczy Twoje ubezpieczenie wypadkowo-zdrowotne, następuje w sytuacji wystąpienia tak zwanego zdarzenia ubezpieczeniowego – jakie jest to zdarzenie zależy od Twojej umowy z towarzystwem ubezpieczeniowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że w krytycznej chwili dysponujesz dodatkowymi środkami finansowymi na drogie leczenie, rehabilitację, czy dostęp do prywatnej, a tym samym płatnej, służby zdrowia. Taki zastrzyk dodatkowej gotówki może być szczególnie potrzebny, gdy okaże się, że okres Twojego powrotu do pełni sprawności i zdrowia oznacza dłuższe rozstanie z pracą, a co za tym idzie – zmniejszone dochody.

Jak funkcjonuje ochrona ubezpieczeniowa, która wynika z posiadania przez Ciebie ubezpieczenia wypadkowo-zdrowotnego, w prosty sposób przybliży Tobie poniższa niespełna dwu minutowa animacja:

Rozwiązania dla Ciebie

Sięgając po ubezpieczenie wypadkowo-zdrowotne masz do wyboru, aż pięć takich rozwiązań ubezpieczeniowych. Część z nich możesz rozszerzyć o dodatkowe umowy, zwiększając tym samym zakres ich ochrony. Zapraszam Ciebie do kontaktu, byśmy wspólnie przyjrzeli się Twoim potrzebom i wybrali rozwiązania najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań.

MetLife START55

Stworzony z myślą o osobach w wieku 55‑75 lat, by pomoc im pozostać niezależnymi w przypadku pojawienia się problemów zdrowotnych. Ta dedykowana oferta ochrony ubezpieczeniowej to finansowe wsparcie dla Ubezpieczonego w razie zdiagnozowania nowotworu, hospitalizacji, trwałego inwalidztwa wskutek NW lub utraty zdolności do samodzielnego życia, a w przypadku śmierci Ubezpieczonego, dla jego bliskich. Wypłacone pieniądze mogą być pomocne w szybszym dochodzeniu do zdrowia i adaptacji do nowych warunków życia.

MetLife MultiOchrona

MetLife MultiOchrona

Bierzesz na siebie odpowiedzialność za swoją rodzinę, chcesz zapewnić swoim najbliższym szczęśliwe i godne życie. Cieszysz się, kiedy wszystko układa się zgodnie z planem. Życie potrafi czasami nas doświadczać, ale dzięki długiemu doświadczeniu nauczyliśmy się czego potrzebują nasi Klienci w nieprzewidzianych sytuacjach. Dlatego stworzyliśmy MetLife MultiOchrona - kompleksowy pakiet ubezpieczeniowy NW. Wybierz poczucie komfortu finansowego, opiekę i wsparcie doświadczonego ubezpieczyciela.

MetLife Bezpieczne Dziecko

Bezpieczne Dziecko

Codziennie obserwujesz, jak Twoje dziecko dorasta, uczy się czegoś nowego i poznaje świat. Chcesz dać mu wszystko to co najlepsze i usunąć wszelkie przeszkody stające na jego drodze. Jednak nie wszystko da się przewidzieć. Dlatego warto upewnić się, że skutki nieprzewidzianych zdarzeń będą jak najmniejsze. Z myślą o Tobie i Twoim Dziecku przygotowaliśmy Ubezpieczeniowy Pakiet dla Dziecka – Bezpieczne Dziecko.

MetLife Twoja Bezpieczna Przyszłość

Twoja Bezpieczna Przyszłość

Chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa, ciężko na to pracujesz. Wybiegasz myślą naprzód, planujesz przyszłość swoją i swoich dzieci. Niestety, nieszczęśliwy wypadek może zniweczyć wszystkie plany. W takich przypadkach potrzebne będzie finansowe wsparcie, które pomoże Tobie oraz Twoim bliskim przetrwać trudne chwile. Może je zapewnić pakiet Twoja Bezpieczna Przyszłość z wysokimi sumami ubezpieczenia aż do 1.000.000 zł.

MetLife na Zdrowie

MetLife na Zdrowie

Dbasz o zdrowie, aby cieszyć się długim i szczęśliwym życiem. Z myślą o Tobie jest ubezpieczenie, z którym teraz możesz zadbać o swoje zdrowie kompleksowo. MetLife na Zdrowie to kompleksowy program zdrowotny, który z pewnością dopasujesz do swoich potrzeb. Ubezpieczenie oparte jest o ochronę na wypadek zdiagnozowania nowotworu i można go rozszerzyć o opcjonalne umowy dodatkowe, dzięki którym zyskasz szerszy zakres pomocy o to, co dla Ciebie szczególnie ważne.