Emerytura

Emerytura

Dziś, będąc aktywnymi zawodowo, jesteśmy przyzwyczajeni do pewnego standardu życia. Po latach pracy nadejdzie czas zasłużonego odpoczynku, podczas którego możesz się oddać realizowaniu planów i spełnianiu marzeń. Czy jednak aby na pewno tak będzie?

Oferta - Tło

Szacuje się, że wysokość emerytury będzie wynosić około 1/3 Twojego ostatniego wynagrodzenia. Im większe są więc obecnie Twoje dochody i standard życia, tym bardziej bolesne może być zderzenie z nową rzeczywistością w której się znajdziesz po przejściu na świadczenia emerytalne. emeryturę.

Warto więc zawczasu pomyśleć o swojej przyszłości, by przechodząc na emeryturę móc cieszyć się wolnym czasem i aktywnie z niego korzystać. W przeciwnym razie może się okazać, że aby zapewnić sobie komfort, do którego jesteś przyzwyczajony obecnie, konieczne będzie podjęcie przez Ciebie pracy dodatkowej.

Rozwiązania dla Ciebie

Zdecyduj już dziś o swoich przyszłych finansach i wybierz jeden z produktów, który umożliwi Tobie dodatkowe świadczenia finansowe po przejściu na emeryturę. Dzięki temu zapewnisz sobie godziwy poziom życia oraz pieniądze na realizację swoich marzeń w przyszłości.

MetLife Gwarantowana Emerytura+

Po latach pracy nadejdzie czas zasłużonego odpoczynku. Okres, w którym będziesz mógł oddać się realizowaniu swoich planów, spełnianiu marzeń, które odkładałeś, bo nigdy nie było na nie czasu. Tak będzie wyglądać Twoja emerytura, o ile oczywiście będziesz miał na to wystarczające środki. MetLife Gwarantowana Emerytura+ to rozwiązanie, które Ci w tym pomoże.